С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Пампорово U8, U10, U12 - Гигантски слалом, момчета до 10г (U10)

07.01.2019, Пампорово
Място Номер Състезател Година Клуб Време Разлика Точки
1 93 Милуш ПАНЧЕВ 2009 Юлен 28.67 29.51
2 97 Иван КЕРЕНДЖИЕВ 2009 Юлен 29.70 1.03 65.80
3 102 Димитър БОЖКОВ 2009 Рилец Самоков 31.26 2.59 120.75
4 100 Кирил АВТОНОМОВ 2009 Юлен 31.87 3.20 142.24
5 94 Марио МУТАФЧИЕВ 2009 Юлен 32.48 3.81 163.73
6 103 Александър ВАСИЛЕВ 2010 Чамкория 32.75 4.08 173.24
7 95 Иван ЧАКЪРОВ 2009 Юлен 32.77 4.10 173.95
8 96 Никола СУЛИНАДЖИЕВ 2009 Пампорово 33.21 4.54 189.45
9 104 Калоян МАРКОВ 2010 Мотен 33.29 4.62 192.27
10 98 Владимир БАЛКАНДЖИЕВ 2009 Грийн роуд 33.33 4.66 193.67
11 105 Борис ТАБАКОВ 2010 Мотен 34.82 6.15 246.17
12 108 Ясен МИНКОВ 2010 Грийн роуд 34.97 6.30 251.45
13 107 Янаки ВАСИЛЕВ 2010 Мотен 36.28 7.61 297.60
14 110 Даниел АТАНАСОВ 2009 Пампорово 36.38 7.71 301.12
15 106 Никола МАРИНКЕВ 2009 Мотен 37.68 9.01 346.92
16 111 Благовест ХАДЖИЙСКИ 2010 Добринище 2015 40.14 11.47 433.58
17 116 Йоан КОЙЧЕВ 2010 Родопа 40.41 11.74 443.09
18 124 Калоян АНГЕЛОВ 2010 Пампорово 41.65 12.98 486.78
19 119 Стефан ЧУКУРЛИЕВ 2009 Мотен 42.22 13.55 506.86
20 115 Симеон ДАМЯНОВ 2010 Разлог 42.91 14.24 531.16
21 114 Милен ХРИСТОВ 2010 Добринище 2015 44.06 15.39 571.68
22 112 Георги РУСИН 2010 Добринище 2015 44.86 16.19 599.86
23 118 Иван БАЙРАКОВ 2010 Добринище 2015 46.23 17.56 648.12
24 122 Георги ГИНОВ 2010 Канари 46.56 17.89 659.75
25 117 Ради РУСИН 2010 Добринище 2015 49.48 20.81 762.61
26 125 Васил НИКОЛОВ 2010 Тракия 52.76 24.09 878.16
27 123 Михаил НАЛБАНТОВ 2009 Тракия 56.76 28.09 1019.08
28 126 Виктор АВДЖИЕВ 2009 Канари 1:05.16 36.49 1315.00
29 120 Андрей ЗВЪНЧАРОВ 2010 Разлог 1:06.62 37.95 1366.43
30 113 Теодор КАЗАНОВ 2010 Канари 1:16.47 47.80 1713.43
DNS1
109 Александър ТОНЕВ 2010 Добринище 2015
121 Теодор КАТРАНДЖИЙСКИ 2010 Спорт Екстрийм
DNF1
99 Костадин ДЖУПАНОВ 2010 Юлен
101 Иван ОБЕЦАНОВ 2009 Юлен

генерални спонсори

партньори