С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Пампорово FIS - Гигантски слалом, мъже (A,U18, U21)

22.01.2019, Пампорово
Място Номер Състезател Година Националност Клуб 1ви манш 2ри манш Общо време Разлика Точки
1 33 Yoan TODOROV 1997 BUL Юлен 1:02.80 1:01.50 2:04.30 48.97
2 34 Georgi OKOLSKI 1998 BUL Боровец 1:03.54 1:01.80 2:05.34 1.04 57.42
3 30 Kalin ZLATKOV 2001 BUL Юлен 1:04.42 1:01.41 2:05.83 1.53 61.40
4 29 Georgi ERGIN 2001 BUL Юлен 1:04.68 1:01.59 2:06.27 1.97 64.98
5 25 Anton TOMOV 2001 BUL Боровец 1:04.06 1:02.37 2:06.43 2.13 66.28
6 26 Ioannis ANTONIOU 1995 GRE 1:04.59 1:02.62 2:07.21 2.91 72.62
7 47 Tiriel Luka ABRAMOVIC 2001 TUR 1:05.20 1:02.03 2:07.23 2.93 72.78
8 49 Nikola SEMERDZHIEV 2002 BUL Пампорово 1:06.44 1:03.18 2:09.62 5.32 92.20
9 21 Viktor PETKOV 1999 MKD 1:05.74 1:04.01 2:09.75 5.45 93.25
10 52 Konstantin STOILOV 2002 BUL Грийн роуд 1:07.86 1:02.73 2:10.59 6.29 100.08
11 27 Yunuscan ERSAN 2001 TUR 1:06.75 1:05.03 2:11.78 7.48 109.75
12 35 Vasileios MANTSIOS 1998 GRE 1:07.28 1:04.98 2:12.26 7.96 113.65
13 53 Mario DAFOV 2002 BUL Пампорово 1:07.43 1:05.01 2:12.44 8.14 115.11
14 51 Athanasios TSITSELIS 2002 GRE 1:07.54 1:04.98 2:12.52 8.22 115.76
15 38 Hunor SZOKE 2002 ROU 1:07.73 1:05.44 2:13.17 8.87 121.04
16 40 Horea Andrei OLTEANU 2001 ROU 1:08.03 1:05.58 2:13.61 9.31 124.62
17 28 Emmanouil ZOGRAFOS-MANOS 2000 GRE 1:09.08 1:05.41 2:14.49 10.19 131.77
18 32 Asrin BECEREN 2001 TUR 1:08.91 1:05.81 2:14.72 10.42 133.64
19 41 Sebastian DUDAS 2000 ROU 1:11.17 1:07.11 2:18.28 13.98 162.56
20 50 Georgi KONYARSKI 2002 BUL Боровец 1:10.47 1:08.24 2:18.71 14.41 166.06
21 42 Georgios ALMPANIDIS 2002 GRE 1:12.57 1:09.47 2:22.04 17.74 193.12
22 46 Vladimir STOYANOV 1977 BUL Мотен 1:12.82 1:11.61 2:24.43 20.13 212.54
23 44 Teodor CHALAKOV 1986 BUL Витоша ски 1:13.26 1:12.13 2:25.39 21.09 220.34
24 45 Nikolay NACHEV 1968 BUL Драгалевци 05 1:16.81 1:14.97 2:31.78 27.48 272.26
25 48 Hristo LAFTCHIEV 1968 BUL Драгалевци 05 1:34.50 1:31.77 3:06.27 1:01.97 552.51
DNS1
39 Marsel BICOKU 1997 ALB
43 Vasil VERIGA 1998 ALB
DNF1
22 Can BOSTAN 1999 TUR
24 Christos MARMARELLIS 2002 GRE
31 Kristiyan LYAPEV 2000 BUL Мотен
36 Filippos KOZARIS 1999 GRE

генерални спонсори

партньори