С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Бороспорт FIS - Слалом, мъже (A,U18, U21)

24.01.2019, Боровец
Място Номер Състезател Година Националност Клуб 1ви манш 2ри манш Общо време Разлика Точки
1 21 Ioannis ANTONIOU 1995 GRE 44.30 44.53 1:28.83 31.43
2 30 Kalin ZLATKOV 2001 BUL Юлен 44.27 44.92 1:29.19 0.36 34.39
3 33 Yoan TODOROV 1997 BUL Юлен 44.32 45.52 1:29.84 1.01 39.73
4 28 Antonio RISTEVSKI 1989 MKD 44.78 45.83 1:30.61 1.78 46.06
5 27 Georgi ERGIN 2001 BUL Юлен 45.40 45.30 1:30.70 1.87 46.80
6 32 Georgi OKOLSKI 1998 BUL Боровец 45.01 45.92 1:30.93 2.10 48.69
7 31 Tiriel Luka ABRAMOVIC 2001 TUR 45.45 45.70 1:31.15 2.32 50.50
8 36 Nikola SEMERDZHIEV 2002 BUL Пампорово 45.77 46.42 1:32.19 3.36 59.04
9 22 Emmanouil ZOGRAFOS-MANOS 2000 GRE 47.13 46.91 1:34.04 5.21 74.25
10 26 Viktor PETKOV 1999 MKD 46.72 47.79 1:34.51 5.68 78.11
11 25 Vasileios MANTSIOS 1998 GRE 46.81 47.79 1:34.60 5.77 78.85
12 23 Anton TOMOV 2001 BUL Боровец 46.56 48.29 1:34.85 6.02 80.90
13 38 Filippos KOZARIS 1999 GRE 47.64 48.21 1:35.85 7.02 89.12
14 40 Christos MARMARELLIS 2002 GRE 48.26 47.81 1:36.07 7.24 90.93
15 39 Athanasios TSITSELIS 2002 GRE 48.53 49.25 1:37.78 8.95 104.98
16 44 Deyan TODOROV 1983 BUL Мачирски 49.13 48.67 1:37.80 8.97 105.14
17 37 Asrin BECEREN 2001 TUR 48.27 49.63 1:37.90 9.07 105.97
18 42 Mario DAFOV 2002 BUL Пампорово 49.06 49.03 1:38.09 9.26 107.53
19 46 Horea Andrei OLTEANU 2001 ROU 49.70 51.05 1:40.75 11.92 129.39
20 48 Georgi MARKOV 1979 BUL Чамкория 50.36 50.82 1:41.18 12.35 132.92
21 43 Hunor SZOKE 2002 ROU 50.74 51.72 1:42.46 13.63 143.44
22 45 Georgios ALMPANIDIS 2002 GRE 53.87 53.92 1:47.79 18.96 187.24
23 50 Sebastian DUDAS 2000 ROU 1:01.47 51.10 1:52.57 23.74 226.52
24 53 Nikolay ATANASOV 1979 BUL Мотен 1:00.48 57.06 1:57.54 28.71 267.37
25 52 Blagovest GAMALOV 1986 BUL Чамкория 59.22 58.51 1:57.73 28.90 268.93
26 56 Martin MITKOV 1992 BUL Кюстендил 1:02.61 1:02.00 2:04.61 35.78 325.47
27 55 Nikolay NACHEV 1968 BUL Драгалевци 05 1:02.53 1:04.22 2:06.75 37.92 343.05
28 57 Hristo LAFTCHIEV 1968 BUL Драгалевци 05 1:12.86 1:14.73 2:27.59 58.76 514.32
DSQ1
60 Georgi KONYARSKI 2002 BUL Боровец
DNS1
54 Mathieu KACO 2000 ALB
59 Teodor CHALAKOV 1986 BUL Витоша ски
DNF2
24 Kristiyan LYAPEV 2000 BUL Мотен
41 Yunuscan ERSAN 2001 TUR
49 Dimitar PLACHKOV 1998 BUL Грийн роуд
DNF1
29 Can BOSTAN 1999 TUR
34 Athanasios KATSANIS 1996 GRE
35 Konstantin STOILOV 2002 BUL Грийн роуд
47 Marsel BICOKU 1997 ALB
51 Vasil VERIGA 1998 ALB
58 Hristiyan KOSTADINOV 2000 BUL Чамкория

генерални спонсори

партньори