С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Бороспорт FIS - Слалом, мъже (A,U18, U21)

25.01.2019, Боровец
Място Номер Състезател Година Националност Клуб 1ви манш 2ри манш Общо време Разлика Точки
1 30 Yoan TODOROV 1997 BUL Юлен 45.66 45.12 1:30.78 33.50
2 28 Kalin ZLATKOV 2001 BUL Юлен 45.77 45.05 1:30.82 0.04 33.82
3 27 Tiriel Luka ABRAMOVIC 2001 TUR 46.43 45.39 1:31.82 1.04 41.86
4 25 Georgi ERGIN 2001 BUL Юлен 45.73 46.40 1:32.13 1.35 44.36
5 33 Kristiyan LYAPEV 2000 BUL Мотен 46.93 45.75 1:32.68 1.90 48.78
6 34 Antonio RISTEVSKI 1989 MKD 46.86 46.28 1:33.14 2.36 52.48
7 35 Georgi OKOLSKI 1998 BUL Боровец 47.45 46.07 1:33.52 2.74 55.53
8 21 Konstantin STOILOV 2002 BUL Грийн роуд 47.43 46.79 1:34.22 3.44 61.16
9 36 Nikola SEMERDZHIEV 2002 BUL Пампорово 48.65 47.05 1:35.70 4.92 73.06
10 31 Vasileios MANTSIOS 1998 GRE 48.00 47.81 1:35.81 5.03 73.95
11 44 Deyan TODOROV 1983 BUL Мачирски 48.93 47.18 1:36.11 5.33 76.36
12 32 Anton TOMOV 2001 BUL Боровец 48.73 47.64 1:36.37 5.59 78.45
13 29 Viktor PETKOV 1999 MKD 49.77 46.94 1:36.71 5.93 81.19
14 26 Athanasios KATSANIS 1996 GRE 48.95 47.95 1:36.90 6.12 82.71
15 39 Athanasios TSITSELIS 2002 GRE 49.62 47.79 1:37.41 6.63 86.81
16 22 Can BOSTAN 1999 TUR 49.64 48.35 1:37.99 7.21 91.48
17 38 Filippos KOZARIS 1999 GRE 50.01 48.55 1:38.56 7.78 96.06
18 42 Mario DAFOV 2002 BUL Пампорово 50.07 49.68 1:39.75 8.97 105.63
19 40 Christos MARMARELLIS 2002 GRE 52.61 49.41 1:42.02 11.24 123.89
20 46 Horea Andrei OLTEANU 2001 ROU 52.05 51.30 1:43.35 12.57 134.58
21 48 Georgi MARKOV 1979 BUL Чамкория 53.17 51.52 1:44.69 13.91 145.36
22 59 Georgi KONYARSKI 2002 BUL Боровец 55.26 54.74 1:50.00 19.22 188.06
23 45 Georgios ALMPANIDIS 2002 GRE 56.51 56.33 1:52.84 22.06 210.89
24 53 Nikolay ATANASOV 1979 BUL Мотен 58.21 55.86 1:54.07 23.29 220.78
25 47 Marsel BICOKU 1997 ALB 58.85 57.67 1:56.52 25.74 240.49
26 52 Blagovest GAMALOV 1986 BUL Чамкория 1:00.25 58.49 1:58.74 27.96 258.34
27 49 Dimitar PLACHKOV 1998 BUL Грийн роуд 1:00.46 59.00 1:59.46 28.68 264.13
28 50 Sebastian DUDAS 2000 ROU 53.60 1:08.00 2:01.60 30.82 281.34
29 55 Martin MITKOV 1992 BUL Кюстендил 1:05.89 1:04.32 2:10.21 39.43 350.57
30 54 Nikolay NACHEV 1968 BUL Драгалевци 05 1:05.52 1:06.28 2:11.80 41.02 363.36
31 56 Hristo LAFTCHIEV 1968 BUL Драгалевци 05 1:16.55 1:18.45 2:35.00 1:04.22 549.92
DSQ2
51 Vasil VERIGA 1998 ALB
DSQ1
57 Hristiyan KOSTADINOV 2000 BUL Чамкория
DNS1
58 Teodor CHALAKOV 1986 BUL Витоша ски
DNF2
37 Asrin BECEREN 2001 TUR
DNF1
23 Ioannis ANTONIOU 1995 GRE
24 Emmanouil ZOGRAFOS-MANOS 2000 GRE
41 Yunuscan ERSAN 2001 TUR
43 Hunor SZOKE 2002 ROU

генерални спонсори

партньори