С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Боби Мавриков Iви кръг - Гигантски слалом, момчета до 10г (U10)

04.02.2019, Банско
Място Номер Състезател Година Клуб Време Разлика Точки
1 41 Иван ЧАКЪРОВ 2009 Юлен 46.78 73.73
2 34 Марио МУТАФЧИЕВ 2009 Юлен 46.86 0.08 75.46
3 39 Иван КЕРЕНДЖИЕВ 2009 Юлен 47.02 0.24 78.91
4 37 Милуш ПАНЧЕВ 2009 Юлен 47.36 0.58 86.25
5 38 Димитър БОЖКОВ 2009 Рилец Самоков 47.98 1.20 99.64
6 42 Александър ВАСИЛЕВ 2010 Чамкория 48.92 2.14 119.93
7 44 Данаил ЖЕЛЕВ 2009 Витоша ски 49.52 2.74 132.89
8 43 Никола СУЛИНАДЖИЕВ 2009 Пампорово 50.43 3.65 152.54
9 46 Калоян МАРКОВ 2010 Мотен 50.98 4.20 164.41
10 50 Янаки ВАСИЛЕВ 2010 Мотен 51.68 4.90 179.52
11 40 Владимир БАЛКАНДЖИЕВ 2009 Грийн роуд 51.84 5.06 182.98
12 47 Борис ТАБАКОВ 2010 Мотен 52.38 5.60 194.64
13 75 Никола АЛЕКСАНДРОВ 2010 Витоша ски 53.08 6.30 209.75
14 48 Ясен МИНКОВ 2010 Грийн роуд 53.47 6.69 218.17
15 55 Благовест ХАДЖИЙСКИ 2010 Добринище 2015 54.77 7.99 246.24
16 51 Даниел АТАНАСОВ 2009 Пампорово 55.02 8.24 251.64
17 53 Божидар ИЛИЕВ 2009 Драгалевци 05 56.40 9.62 281.43
18 61 Стефан ЧУКУРЛИЕВ 2009 Мотен 57.04 10.26 295.25
19 56 Николай НАЧЕВ 2010 Банско 58.52 11.74 327.20
20 71 Кристиан ПЪЙКОВ 2009 Банско 59.00 12.22 337.56
21 62 Теодор КОТЕВ 2009 Осогово Кн 59.21 12.43 342.10
22 59 Симеон ДАМЯНОВ 2010 Разлог 59.41 12.63 346.42
23 52 Йоан КОЙЧЕВ 2010 Родопа 1:01.23 14.45 385.71
24 60 Милен ХРИСТОВ 2010 Добринище 2015 1:04.23 17.45 450.48
25 58 Георги РУСИН 2010 Добринище 2015 1:05.39 18.61 475.53
26 64 Иван БАЙРАКОВ 2010 Добринище 2015 1:06.69 19.91 503.60
27 67 Стилиян ГОГОВ 2010 Разлог 1:07.00 20.22 510.29
28 54 Виктор СОТИРОВ 2010 Юлен 1:09.30 22.52 559.95
29 69 Георги ДУНИН 2010 Банско 1:12.25 25.47 623.64
30 65 Георги ГИНОВ 2010 Канари 1:13.14 26.36 642.85
31 66 Ради РУСИН 2010 Добринище 2015 1:14.23 27.45 666.39
DNS1
33 Кирил АВТОНОМОВ 2009 Юлен
63 Велизар СТОИЦОВ 2009 Осогово Кн
72 Венцислав СТОИЧКОВ 2010 Разлог
73 Никола КАЗЛАРОВ 2009 Рилец Самоков
DNF1
35 Костадин ДЖУПАНОВ 2010 Юлен
36 Иван ОБЕЦАНОВ 2009 Юлен
45 Мартин ЧОРБАДЖИЕВ 2009 Банско
49 Никола МАРИНКЕВ 2009 Мотен
57 Благовест ТЕРЗИЕВ 2010 Банско
68 Мартин ЧОЛЕВ 2009 Банско
70 Мартин ДОНЕВ 2010 Банско
74 Андрей ЗВЪНЧАРОВ 2010 Разлог

генерални спонсори

партньори