С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Добринище - Гигантски слалом, момчета до 10г (U10)

05.02.2019, х. Безбог
Място Номер Състезател Година Клуб Време Разлика Точки
1 35 Иван ОБЕЦАНОВ 2009 Юлен 40.60 22.12
2 36 Милуш ПАНЧЕВ 2009 Юлен 42.68 2.08 73.86
3 38 Костадин ДЖУПАНОВ 2010 Юлен 43.15 2.55 85.56
4 37 Иван КЕРЕНДЖИЕВ 2009 Юлен 43.48 2.88 93.77
5 41 Александър ВАСИЛЕВ 2010 Чамкория 43.85 3.25 102.97
6 34 Иван ЧАКЪРОВ 2009 Юлен 44.05 3.45 107.95
7 40 Кирил АВТОНОМОВ 2009 Юлен 44.31 3.71 114.41
8 42 Владимир БАЛКАНДЖИЕВ 2009 Грийн роуд 44.50 3.90 119.14
9 39 Марио МУТАФЧИЕВ 2009 Юлен 45.14 4.54 135.06
10 33 Димитър БОЖКОВ 2009 Рилец Самоков 45.75 5.15 150.24
11 46 Мартин ЧОРБАДЖИЕВ 2009 Банско 45.92 5.32 154.46
12 45 Калоян МАРКОВ 2010 Мотен 45.93 5.33 154.71
13 44 Данаил ЖЕЛЕВ 2009 Витоша ски 45.95 5.35 155.21
14 43 Никола СУЛИНАДЖИЕВ 2009 Пампорово 46.09 5.49 158.69
15 48 Янаки ВАСИЛЕВ 2010 Мотен 47.98 7.38 205.71
16 49 Ясен МИНКОВ 2010 Грийн роуд 48.35 7.75 214.92
17 47 Борис ТАБАКОВ 2010 Мотен 48.92 8.32 229.10
18 52 Божидар ИЛИЕВ 2009 Драгалевци 05 49.18 8.58 235.56
19 51 Никола МАРИНКЕВ 2009 Мотен 49.87 9.27 252.73
20 54 Благовест ХАДЖИЙСКИ 2010 Добринище 2015 50.29 9.69 263.18
21 58 Стефан ЧУКУРЛИЕВ 2009 Мотен 50.82 10.22 276.36
22 57 Кристиан ПЪЙКОВ 2009 Банско 53.35 12.75 339.30
23 55 Йоан КОЙЧЕВ 2010 Родопа 53.37 12.77 339.80
24 69 Мартин ЧОЛЕВ 2009 Банско 53.38 12.78 340.05
25 59 Симеон ДАМЯНОВ 2010 Разлог 54.20 13.60 360.45
26 63 Благовест ТЕРЗИЕВ 2010 Банско 54.46 13.86 366.91
27 56 Николай НАЧЕВ 2010 Банско 54.85 14.25 376.62
28 68 Георги ГИНОВ 2010 Канари 56.37 15.77 414.43
29 70 Мартин ДОНЕВ 2010 Банско 58.48 17.88 466.92
30 62 Георги РУСИН 2010 Добринище 2015 59.02 18.42 480.35
31 60 Виктор СОТИРОВ 2010 Юлен 59.57 18.97 494.03
32 61 Милен ХРИСТОВ 2010 Добринище 2015 59.68 19.08 496.77
33 64 Стилиян ГОГОВ 2010 Разлог 1:00.57 19.97 518.91
34 65 Иван БАЙРАКОВ 2010 Добринище 2015 1:03.71 23.11 597.02
35 67 Георги ДУНИН 2010 Банско 1:04.72 24.12 622.15
36 66 Ради РУСИН 2010 Добринище 2015 1:08.15 27.55 707.48
37 71 Андрей ЗВЪНЧАРОВ 2010 Разлог 1:15.37 34.77 887.09
DSQ1
50 Никола АЛЕКСАНДРОВ 2010 Витоша ски
DNS1
53 Даниел АТАНАСОВ 2009 Пампорово

генерални спонсори

партньори