С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Ранглиста 1 - Момчета до 10г (U10), валидна от 01.01.2019 до 26.01.2019

  Състезател Година Клуб GS
1 Милуш ПАНЧЕВ 2009 Юлен 0.00
2 Иван КЕРАНДЖИЕВ 2009 Юлен 25.70
3 Димитър БОЖКОВ 2009 Рилец Самоков 86.18
4 Стефан ТРИФОНОВ 2009 Чамкория 100.91
5 Кирил АВТОНОМОВ 2009 Юлен 105.88
6 Иван ПОПОВ 2009 Юлен 110.70
7 Иван ОБЕЦАНОВ 2009 Юлен 113.37
8 Владимир БАЛКАНДЖИЕВ 2009 Грийн роуд 120.60
9 Марио МУТАФЧИЕВ 2009 Юлен 144.85
10 Данаил ЖЕЛЕВ 2009 Витоша ски 174.45
11 Костадин ДЖУПАНОВ 2010 Юлен 174.45
12 Мартин ЧОРБАДЖИЕВ 2009 Банско 176.11
13 Иван ЧАКЪРОВ 2009 Юлен 187.19
14 Никола СУЛИНАДЖИЕВ 2009 Пампорово 198.00
15 Александър ВАСИЛЕВ 2010 Чамкория 208.32
16 Калоян МАРКОВ 2010 Мотен 223.38
17 Борис ТАБАКОВ 2010 Мотен 238.41
18 Никола МАРИНКЕВ 2009 Мотен 250.06
19 Янаки ВАСИЛЕВ 2010 Мотен 285.24
20 Максим ЙОТОВ 2010 Пампорово 345.38
21 Ясен МИНКОВ 2010 Грийн роуд 371.89
22 Божидар ИЛИЕВ 2009 Драгалевци 05 374.18
23 Александър ТОНЕВ 2010 Добринище 2015 407.53
24 Виктор СОТИРОВ 2010 Юлен 407.64
25 Даниел АТАНАСОВ 2009 Пампорово 415.89
26 Благовест ХАДЖИЙСКИ 2010 Добринище 2015 426.23
27 Николай НАЧЕВ 2010 Банско 434.78
28 Благовест ТЕРЗИЕВ 2010 Банско 456.50
29 Георги РУСИН 2010 Добринище 2015 469.79
30 Теодор КАЗАНОВ 2010 Канари 492.09
31 Милен ХРИСТОВ 2010 Добринище 2015 502.83
32 Теодор КОТЕВ 2009 Осогово Кн 557.55
33 Ради ХАЛАЧЕВ 2009 Добринище 2015 559.41
34 Симеон ДАМЯНОВ 2010 Разлог 581.72
35 Велизар СТОИЦОВ 2009 Осогово Кн 584.17
36 Петър НАНЕВ 2010 Пампорово 633.41
37 Йоан КОЙЧЕВ 2010 Родопа 633.90
38 Максим СТОЯНОВ 2010 Пампорово 668.24
39 Ради РУСИН 2010 Добринище 2015 703.08
40 Иван БАЙРАКОВ 2010 Добринище 2015 785.53
41 Виктор АВДЖИЕВ 2009 Канари 1061.88
Андрей ЗВЪНЧАРОВ 2010 Разлог
Божидар КАРАИЛИЕВ 2009 Пампорово
Борис ЯНЧЕВ 2009 Мария
Борислав КАРАИЛИЕВ 2010 Пампорово
Васил ИВАНОВ 2009 Чамкория
Васил НИКОЛОВ 2010 Тракия
Венцислав СТОИЧКОВ 2010 Разлог
Георги ГИНОВ 2010 Канари
Георги ДУНИН 2010 Банско
Георги КАСАПИНОВ 2010 Банско
Димитър ДОЙКОВ 2009 Пампорово
Евгени АПОСТОЛОВ 2010 Мачирски
Емил ЛОД 2010 Мотен
Иво БАЛЕВСКИ 2009 Юлен
Илия ЦАЧЕВ 2010 Мария
Калоян АНГЕЛОВ 2010 Пампорово
Калоян КАРАЯНЕВ 2010 Тракия
Кристиан ПЪЙКОВ 2009 Банско
Любомир БОЯДЖИЙСКИ 2009 Добринище 2015
Мартин ДОНЕВ 2010 Банско
Мартин ЕНЧЕВ 2009 Грийн роуд
Мартин ЧОЛЕВ 2009 Банско
Михаил МАЙСТЕР 2009 Чамкория
Михаил НАЛБАНТОВ 2009 Тракия
Никола АЛЕКСАНДРОВ 2010 Витоша ски
Никола ЕРГИН 2009 Добринище 2015
Никола ИВАНОВ 2009 Мачирски
Никола КАЗЛАРОВ 2009 Рилец Самоков
Никола КУЗМАНОВ 2009 Мачирски
Павел НЕШЕВ 2009 Витоша ски
Стефан ЧУКУРЛИЕВ 2009 Мотен
Стилиян ГОГОВ 2010 Разлог
Теодор КАТРАНДЖИЙСКИ 2010 Спорт Екстрийм
Ясин ЙУРТЕРИ 2010 Добринище 2015

генерални спонсори

партньори