С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Ранглиста 2 - Момичета до 10г (U10), валидна от 27.01.2019 до 04.02.2019

  Състезател Година Клуб GS
1 Александра МИТОВА 2009 Витоша ски 0.00
2 Малена ЗАМФИРОВА 2009 Юлен 52.08
3 Алекс ЧАЛИНА 2009 Чамкория 64.14
4 Маргарита БЕЯЗОВА 2009 Мотен 66.96
5 Биляна ЗАМФИРОВА 2009 Юлен 70.14
6 Лъчезара ПИРИШАНЧИНА 2009 Юлен 74.08
7 Радослава БАНЕНСКА 2009 Юлен 82.50
8 Райна ЛЕЧЕВА 2009 Юлен 89.56
9 Катерина КОСТОВА 2010 Пампорово 91.70
10 Елена ГРЕБЕНЧАРСКА 2010 Витоша ски 117.85
11 Кристина РАНГЕЛОВА 2009 Чамкория 117.87
12 Рая ЗАРЕВА 2010 Чамкория 138.11
13 Виолета КМЕТСКА 2010 Мотен 157.62
14 Калина ЙОРДАНОВА 2009 Витоша ски 172.82
15 Магдалена ТОДОРОВА 2009 Мотен 175.36
16 Джесика ФИЛИПС 2009 Разлог 182.21
17 Гергана МИРЧЕВА 2010 Чамкория 197.24
18 Аксения ПАНЧЕВА 2009 Драгалевци 05 200.11
19 Анастасия ИГНАТОВА 2009 Грийн роуд 215.80
20 Миа ЦОНИК 2010 Чамкория 224.84
21 Азалия АЛЕКСАНДРОВА 2010 Пампорово 262.67
22 Даяна ВАСИЛЕВА 2010 Банско 298.42
23 Ива ШОПОВА 2010 Добринище 2015 317.05
24 Мария ЕРГИНА 2010 Добринище 2015 373.85
25 Елиана ТРИФОНОВА 2010 Мотен 389.64
26 Андреа АТАНАСОВА 2009 Марина спорт 443.80
27 Ния ТЕРЗИЙСКА 2009 Боровец 455.25
28 Даниела ЗАРКОВА 2009 Пампорово 658.26
29 Мартина ТОДОРОВА 2009 Марина спорт 796.59
Абигейл Грейс АРМСТРОНГ-АЛЕКЗАНДЪР 2010 Разлог
Андреа ИГНАТОВА 2009 Мария
Антония ФИЛИПОВА 2010 Пампорово
Ева НИКОЛОВА 2009 Мачирски
Жанна ТОНЧЕВА 2010 Витоша ски
Ира ВЪЛОВА 2010 Канари
Йоана КРЪСТЕВА 2010 Родопа
Йоана ФИЛЧЕВА 2010 Спорт Екстрийм
Калина ДЮЛГЯРСКА 2009 Рилец Самоков
Магдалена ПЛУГЧИЕВА 2009 Рилец Самоков
Мария ДАНГАЛОВА 2009 Родопа
Никол ГЕОРГИЕВА 2010 Родопа
Рада НЕЦОВА 2010 Грийн роуд
Радост ДРАГОСИНОВА 2010 Юлен
Радост ИВАНОВА 2009 Витоша ски
Рая АНГЕЛОВА 2009 Чамкория
Сияна ГЕОРГИЕВА 2009 Мария
София КАФЕРИНОВА 2010 Добринище 2015
Стела САВОВА 2009 Марина спорт
Стефани ПАНАЙОТОВА 2010 Родопа
Яна СОКОЛОВА 2010 Сюприим тийм

генерални спонсори

партньори