С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Добринище - Гигантски слалом, момчета до 12г (U12)

05.02.2019, х. Безбог
Място Номер Състезател Година Клуб Време Разлика Точки
1 35 Георги КОВАЧКИ 2007 Боровец 39.86 9.65
2 47 Мартин ДАНЕВ 2008 Интеграл 40.02 0.16 13.70
3 33 Марк РАНГЕЛОВ 2007 Мотен 40.09 0.23 15.48
4 46 Боян ГРЕБЕНЧАРСКИ 2008 Витоша ски 40.93 1.07 36.76
5 44 Аспарух СОКОЛОВ 2008 Витоша ски 41.31 1.45 46.39
6 45 Виктор КАВАКЛИЙСКИ 2008 Витоша ски 41.43 1.57 49.43
7 37 Аксел БЕНУН 2008 Грийн роуд 41.53 1.67 51.97
8 38 Стоян ЛАЗАРОВ 2008 Пампорово 41.76 1.90 57.79
9 36 Михаил ВАРАКАДЖИЕВ 2007 Грийн роуд 42.00 2.14 63.87
10 39 Юлиан ПАВЛОВ 2008 Мотен 42.04 2.18 64.89
11 41 Борис БАБЕВ 2008 Витоша ски 42.83 2.97 84.91
12 55 Мартин БАДИНСКИ 2008 Юлен 42.85 2.99 85.41
13 34 Александър ВЪЛЕВ 2008 Юлен 42.98 3.12 88.71
14 52 Васил АТАНАСОВ 2008 Чамкория 43.19 3.33 94.03
15 71 Никола ПОПОВ 2008 Банско 43.40 3.54 99.35
16 42 Александър МАРКОВ 2008 Чамкория 43.66 3.80 105.94
17 43 Александър БЪРЗАНОВ 2007 Боровец 44.40 4.54 124.69
18 48 Ивайло САВОВ 2007 Грийн роуд 44.44 4.58 125.70
19 53 Любомир ПАНЕВ 2008 Чамкория 44.52 4.66 127.73
20 61 Теодор НИКОЛОВ 2008 Чамкория 44.83 4.97 135.58
21 67 Йоан ИВАНОВ 2008 Витоша ски 44.85 4.99 136.09
22 51 Никола ПЕТКОВ 2008 Мотен 44.99 5.13 139.64
23 56 Костадин КАСАПИНОВ 2008 Юлен 45.66 5.80 156.61
24 57 Венцислав ДИМОВ 2008 Мотен 45.90 6.04 162.70
25 62 Александър ИСАКОВ 2008 Пампорово 45.91 6.05 162.95
26 59 Борис МАСКАЛЬОВ 2008 Чамкория 46.20 6.34 170.30
27 58 Антонио СТАВРАКЕВ 2007 Пампорово 46.52 6.66 178.41
28 50 Йоан ЯБРУДИ 2007 Пампорово 46.69 6.83 182.71
29 60 Божидар НАЙДЕНОВ 2008 Пампорово 46.74 6.88 183.98
30 65 Иво МУТАФЧИЕВ 2008 Юлен 46.92 7.06 188.54
31 66 Йордан МИЦИН 2007 Банско 46.96 7.10 189.55
32 68 Владимир АТАНАСОВ 2008 Чамкория 47.30 7.44 198.17
33 77 Александър ШУМЕНОВ 2008 Рилец Самоков 47.56 7.70 204.76
34 54 Павел ЖИЛКОВ 2007 Пампорово 48.58 8.72 230.60
35 75 Димитър ЯНЕВ 2008 Банско 48.67 8.81 232.88
36 70 Методи БАНЕНСКИ 2008 Юлен 49.28 9.42 248.34
37 74 Истилян ЧЕЛЕБИЕВ 2007 Боровец 49.38 9.52 250.87
38 73 Мартин НЕДЕВ 2008 Марина спорт 49.81 9.95 261.77
39 76 Сава ЕВТИМОВ 2008 Грийн роуд 50.57 10.71 281.03
40 80 Стефан КАЛЕКАНОВ 2008 Пампорово 52.96 13.10 341.59
41 69 Георги ВЕСКОВ 2007 Банско 53.05 13.19 343.87
42 79 Димо СЪБЕВ 2007 Канари 56.32 16.46 426.72
43 81 Красимир УЗУНОВ 2008 Разлог 1:01.30 21.44 552.91
DSQ1
72 Росен СТОЯНОВ 2008 Мотен
DNF1
40 Ивайло ГОСПОДИНОВ 2007 Мотен
49 Борислав ТОДОРОВ 2008 Рилец Самоков
63 Петър СОКОЛОВ 2007 Родопа
64 Сотир ВЕЛЧЕВ 2007 Чамкория
78 Стефан ДОНЕВ 2007 Разлог
82 Христо КИРЧЕВ 2008 Рилец Самоков

генерални спонсори

партньори