С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Алберт Попов е Спортист №1 на България и за месец март

Най-добрият български скиор Алберт Попов за втори пореден месец бе избран от спортните журналисти за "Спортист на месеца". Алпиецът спечели доверието на медиите с 4-то си място в слалома от финалите на Световната купа в Мерибел/Куршевел (Франция).

Алберт Попов и Юлия Златкова са шампиони в гигантския слалом

Националите Алберт Попов (Мотен) и Юлия Златкова (Юлен) са шампиони на България в гигантския слалом.

Алберт Попов и Юлия Златкова са шампиони в слалома

Националите Алберт Попов (Мотен) и Юлия Златкова (Юлен) спечелиха днес титлите в слалома от държавното първенство.

Купа „Пиба“ събра на Банско 170 млади таланти

Международните състезания в алпийските ски за купа „Пиба“ събраха в ски курорт №1 Банско 170 млади таланти (U14 и U16).

99 таланти в алпийските ски участваха на Държавното първенство на Витоша

Държавното първенство по ски алпийски дисциплини за момичета и момчета младша и старша възраст (U14 и U16), събра на писта „Витошко лале“ 99 състезатели от 13 клуба.

Златкова и Хаджистоянов са първи в слалома за купа „Пампорово“

Юлия Златкова и Борислав Хаджистоянов спечелиха слаломите за купа „Пампорово“ днес.

Купа „Пампорово“ събра 70 млади таланти в ските

Над 70 млади таланти участваха на 7 и 8 март в слаломите за купа „Пампорово“. Организатор на атрактивните надпревари за момичета и момчета младша и старша възраст (U14 и U16) бе Пампорово АД.

Победа за Камен Златков на слалома в Италия

Първа победа за сезона постигна днес Камен Златков. Националът ни в алпийските ски спечели слалома от календара на ФИС в Тесидо (Ит).

Второ място за Камен Златков в Кронплац

Пореден силен резултат в рамките на няколко дни регистрира днес Камен Златков. Националът ни зае второ място в слалома от календара на ФИС в Кронплац (Ит).

Камен Златков с второ място в слалом за ФИС в Италия

Камен Златков зае престижното второто място в слалома на Открития шампионат на Мексико по ски-алпийски дисциплини, който се състоя днес в италианския зимен център Добиако.

Алберт Попов: Много доволни и щастливи сме от резултатите на Oлимпиадата в Пекин

Алберт Попов и вторият ни по сила алпиец Камен Златков кацнаха преди малко на летище София. Двамата, както и техните треньори бяха посрещнати от вицепрезидента на БФСки Георги Бобев, много роднини, приятели и медии.

Алберт Попов върна България и на олимпийската карта

Страхотен Алберт Попов доказа днес класата си и в слалома на олимпийските игри в Пекин.

Уникален Алберт Попов подобри днес българския рекорд в гигантския слалом на зимни олимпийски игри

Алберт Попов зае 17-о място в гигантския слалом на игрите в Пекин и така записа най-добро олимпийско класиране в кариерата си.

Калин Златков спечели първото място в Сан Мартино ди Касторца

Силно започнаха българските скиори участието си на състезанията за ФИС в Сан Мартино ди Касторца (Ит).

Алберт Попов с рекордно класиране във Венген

Алберт Попов постигна най-доброто си класиране на слалом за Световната купа във Венген.

Българска победа на слалома в Загреб

Юлия Златкова спечели слалома за ФИС в Загреб (Хърв).

Калин Златков спечели втория слалом за купа „Юлен“

Националът Калин Златков спечели втория слалом за купа „Юлен“, който се проведе днес в ски зона Банско.

Алпийците ни с исторически успех в Световната купа

Алберт Попов и Камен Златков направиха най-хубавия коледен подарък за всички фенове на ските в България. Двамата заедно влязоха за първи път в точките за Световната купа.

Алберт Попов удържа третото място за Европейската купа

Алберт Попов запази третото място в генералното класиране за Европейската купа в дисциплината слалом и след втория пореден старт за сезона

Алберт Попов с исторически резултат в ските

Алберт Попов постигна днес най-добрия резултат в кариерата си в Европейската купа.

Камен Златков с перфектен старт на сезона

Камен Златков с перфектен старт на сезона. Софиянецът завърши четвърти на 0,97 сек от победителя.

Над 100 деца участваха в тест-проверката на алпийците

Повече от 100 деца от 12 клуба в България взеха участие в тест-проверката на скиорите алпийци във възрастите U14 и U16.

Алпийците с лагер на Боровец

Националите в алпийските ски при мъжете и жените започнаха 10-дневен тренировъчен лагер на Боровец

БФСки проведе в Банско тренировъчен лагер на младите таланти в ските

Българската федерация по ски проведе, в рамките на 3 дни, тренировъчен лагер в Банско, с деца таланти от 12 до 16 години.

Алберт Попов: Скоро ще стигна и до подиум в Световната купа

Алберт Попов е сигурен, че много скоро ще дойде моментът, в който той ще се качи на почетната стълбичка в старт за Световната купа.

Алпийците закриха сезона с два супергигантски слалома в Банско

Сезонът в алпийските ски бе закрит днес със състезания в Банско по супергигантски слалом (държавно първенство и купа „Капи“) за момичета и момчета, младша и старша възраст (до 14 и до 16 г).

Ясни са шампионите в паралелния гигантски слалом за купа „Капи“

Днес в ски зона Банско се проведоха първите стартове от детските състезания в алпийските ски за купа „Капи“, които се организират от СК „Юлен“

Малките скиори с нов празник на Банско

Слънчево време, отлични условия за ски и много емоции имаше и днес за най-малките скиори в Банско.

Купа „Боби Мавриков“ събра 188 деца на Банско

В празник на алпийските ски сред най-малките се превърна днешният първи ден от 11-ото издание на купа „Боби Мавриков“ в Банско

Зубчич спечели и слалома за купа „Пирин“

Хърватският №1 в алпийските ски, Филип Зубчич приключи с победа участието си на стартовете от календара на ФИС в Банско.

Камен и Юлия Златкови с титлите на слалом в Банско

Скиорите Камен Златков (Мотен) и Юлия Златкова (Юлен) са новите шампиони на България в дисциплината слалом.

Скиорите на „Юлен“ спечелиха титлите в гигантския слалом

Алпийците на „Юлен“ Йоан Тодоров (№27) и Юлия Златкова (№3) спечелиха титлите в гигантския слалом от националното първенство за мъже и жени в Банско.

Филип Зубчич спечели гигантския слалом за Купа „Пирин“

Хърватската звезда в алпийските ски, Филип Зубчич спечели гигантския слалом от програмата на състезанията за купа „Пирин“

Скиори от световна величина ще участват в Националното първенство на България в Банско

Скиори от световна величина ще стартират в Националното първенство на алпийците на България (31 март–1 април) и стартовете от Купа „Пирин“ в Банско (2-3 април).

Камен Златков с нов силен резултат на слалом в Русия

Трети, пореден подиум на слалом в Русия постигна националът ни при алпийците, Камен Златков.

Втори пореден подиум на Камен Златков в Русия

Силните изяви на Камен Златков, в слаломите за Купата на Далечния изток в Русия, продължиха и днес.

Камен Златков с престижна победа на слалом

Националът в алпийските ски, Камен Златков постигна днес много ценна победа на слалом.

Втора поредна победа за Калин Златков в Загреб

Калин Златков постигна втора поредна победа от слаломите за ФИС в Загреб

Български победи на слаломите в Загреб

Две победи и едно второ място постигнаха днес, в слалома за ФИС, в Загреб, българските национали в алпийските ски.

България с 28-о и 31-о място в гигантския на световното в Банско

Ева Вукадинова и Юлия Златкова заеха съответно 28-о и 31-о място днес в гигантския слалом от Световното за младежи и девойки в Банско

Калин Златков е 12-и в света на слалом

Българските състезатели завършиха силно участието си на световното първенство за младежи в Банско.

Италианец спечели първата титла от Световното в Банско

Джовани Франзони спечели първата титла от Младежкото световно в Банско.

Двама алпийци ще представят България в първия ден на Световното

България ще бъде представена от двама алпийци в първия ден от програмата на Световното първенство за младежи по ски в Банско.

Победа за Камен Златков на слалома в Словения

Камен Златков спечели първия слалом за ФИС проведен днес в Рогла (Слвн)

Калин Златков спечели втория гигантски слалом в Банско

Калин Златков (Юлен) спечели втория гигантски слалом за ФИС, който се проведе днес в Банско.

Алберт Попов с първа победа за 2021 година в гигантския слалом

Алберт Попов (Мотен) постигна днес в Банско първата си победа за сезона в гигантския слалом.

Алберт Попов слага "Банско" на каската

Алберт Попов подписа днес официален договор с „Юлен“, концесионер на ски курорт №1 Банско

Пореден силен слалом за Алберт Попов

Най-добрият ни слаломист, Алберт Попов направи днес поредния си силен старт в Световната купа.

Косьо Стоилов с първа победа за сезона

Националът Константин Стоилов (Витоша ски) постигна днес първата си победа за сезона.