С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Радослав Янков спечели титлите от държавното първенство по сноуборд в Боровец

Радослав Янков (Амер Спортс) спечели златните медали в паралелния и паралелния гигантски слалом на държавното първенство в Боровец.

Българин спечели бронзов медал от световното по сноуборд за младежи

На световното първенство за младежи във Валмаленко (Ит) Тервел Замфиров спечели бронзовия медал в паралелния слалом.

Трима от талантите ни в сноуборда са в Топ 15 на световното във Валмаленко

Силно се представиха днес българските таланти на световното първенство за младежи по сноуборд във Валмаленко (Ит).

Купа „Радо Янков“ събра 71 таланти в сноуборда

Станалата вече традиционна надпревара купа „Радо Янков“ по сноуборд, организирана от най-известния ни сноубордист Радослав Янков, събра на 27 март 71 млади таланти (U8, U11, U13, U15) от цяла България.

17 стотни не стигнаха на Радо Янков в Пианкавало

Радослав Янков остана само на 17 стотни от класиране за осминафиналите на състезанието по паралелен слалом за Световната купа в италианския зимен център Пианкавало

Тервел Замфиров и Теодора Пенчева са №1 в паралелния слалом за купа „Пампорово“

Тервел Замфиров (Юлен) и Теодора Пенчева (Амер Спортс) спечелиха днешните стартове в паралелния слалом за купа „Пампорово“, които са от календара на ФИС.

Радослав Янков с втора победа за купа "Юлен"

Радослав Янков (Амер Спортс) спечели първото място и в паралелния слалом за купа „Юлен“

Радо Янков с победа в Банско за купа „Юлен“

Носителят на Световната купа по сноуборд за 2016-а година и 15-и от зимната олимпиада в Пекин, Радослав Янков (Амер Спортс) спечели първото място за купа „Юлен“.

Призьори от държавното първенство по сноуборд за момичета и момчета младша и старша на Мальовица

Най-добрите млади таланти в сноуборда излъчиха своите призьори по време Държавното първенство, което се проведе на Мальовица.

Радослав Янков с 12-о място за Световната купа в Бад Гащайн

Радослав Янков влезе за пореден път във финалите на паралелния гигантски слалом по сноуборд за Световната купа в Бад Гащайн (Ав).

Радослав Янков отново в топ 7 на Световната купа

Силното представяне на Радослав Янков в Световната купа по сноуборд продължи и днес. На паралелния гигантски слалом в Кортина д’Ампецо (Ит) националът ни зае седмо място.

Малшанс спря Радо Янков за елиминациите в Кареца

Тотален малшанс стана причина асът ни в сноуборда Радослав Янков да не влезе в елиминациите в старта за Световната купа по паралелен гигантски слалом в Кареца (Ит).

Радо Янков предава опит на младите български таланти

Радослав Янков и неговият треньор - Георги Атанасов взеха участие в съвместния подготвителен лагер с "Б" отбора в Каунертал (Ав).

Радо Янков с първи лагер на сняг

Радослав Янков започна първия си лагер на сняг за новия олимпийски сезон

10-а титла за Сани Жекова на сноубордкрос

Легендарната ни сноубордистка, Сани Жекова показа, че все още няма кой да я победи в сноубордкроса.

12-та национална титла в сноуборда за Радо Янков

Най-добрият български сноубордист, Радослав Янков (Амер спортс) спечели днес 12-ата си титла от националните шампионите на България.

Радо Янков зае 13-о място на световното в Рогла

Радослав Янков зае 13-о място в паралелния слалом на световното в Рогла (Слвн)

Радо Янков влезе в топ 15 на Световната купа

Радослав Янков завърши днес на 15-о място в паралелния слалом в Баное (Русия).

Пет български победи на слоупстайл в Маврово

Изклюително успешно се представиха българските състезатели по сноуборд (слоупстайл) в първия ден от състезанията от календара на ФИС в Маврово (Северна Македония).

60 сноубордисти участваха в Държавното първенство по Биг Еър

Осогово бе домакин на Държавното първенство по сноуборд в дисциплината Биг Еър.

Успехи на Гьошарков и Минков в Копаоник

Копаоник бе домакин на 24 и 25 февруари на Европейска купа по Биг Еър и Слупстайл Сноуборд.

Осогово прие престижни стартове в сноуборда

Ски център Осогово бе домакин да държавното първенство по сноуборд в паралелните дисциплини за деца до 13 и до 15 години и купа "Осогово" до 11 г.

“Б” отборът по сноуборд алпийски д-ни взе участие в два паралелни слалома от календара на ФИС в Госау, Австрия

В състезанието от австрийския детски шампионат, Петър Гергьовски (2005) завоюва едно второ и четвъртомясто, а Тервел Замфиров (2005) едно второ и едно трето.

Наш сноубордист с две победи в Австрия

Юношите ни в алпийския сноуборд взеха участие в първото си международно състезание за сезона (20-21 декември) в Австрия.

Талантите в сноуборда се подготвят в Литва

Осем деца от клубовете “Мотен”, “Амер Спортс”, “Бороборд”, “Спорт Екстрийм”, “ОТП" и “Юлен” водят своя първи подготвителен снежен лагер (7-14 декември), благодарение ММС и БФСки.

Лифт "Стенмарк" вози Радо Янков на тренировките в Тарнаби

Радослав Янков провежда в момента последния си тренировъчен лагер преди старта на сезона за Световната купа

Радослав Янков вече тренира на Хинтертукс

Радослав Янков започна от днес своята снежна подготовка, с първия си лагер на глетчера Хинтертукс.

Радо Янков с ползотворен лагер на Белмекен

Носителят на Световната купа в сноуборда за 2016-а, Радослав Янков приключи едноседмичния си лагер на Високопланинската база Белмекен.

БФСки организира треньорски семинар за кондиционна подготовка по Сноуборд

На 15-16.07.2019г. БФСки ще проведе треньорски семинар за кондиционна подготовка по Сноуборд. В семинара ще се включат всички клубни треньори от страната, както и част от треньорите по Freestyle Ski

Pamporovo Freestylerz

На 29.03.2019г., въпреки тежките метеорологични условия, Pamporovo Freestylerz за деца от 8 до 15г., бе проведено успешно.

Купа "Борд Райдър" събра в Чепеларе 53 деца

На писта "Мечи чал" в Чепеларе се проведоха състезанията по сноуборд за купа "Борд Райдър".

Държавно Първенство по Сноуборд - Слоупстайл

Държавно Първенство по Сноуборд - Слоупстайл, бе проведено на Витоша, до х. Алеко, на новоизградения фън парк “София”.

"Сезонът не мина по най-добрия начин, но сме си извадили поуките"

"Винтерберг бе домакин и на последния ми старт за сезона", коментира след осмото си място в паралелния слалом от финалите на Световната купа по сноуборд Радослав Янков.

Радослав Янков победи световният шампион на финала във Винтерберг

Достоен финал на сезона в Световната купа по сноуборд направи днес във Винтерберг (Гер) Радослав Янков.

Поредни титли за Радо Янков от държавния шампионат по сноуборд

Поредни титли от държавния шампионат по сноуборд в паралелните дисциплини спечели голямата ни звезда Радослав Янков (Амерс Спорт).

Радо Янков е осми за малката купа на ПСЛ след стартовете в Китай

Водещият български състезател в сноуборда, Радослав Янков заема осмо място в класирането за Световната купа в паралелния слалом, след стартовете в Китай

Отлично представяне на Българските Юноши в състезанието по сноубордкрос във Ворас, Гърция, което се проведе на 23 и 24 февруари.

Радо Янков отново в топ 8 на Световното първенство

Радо Янков се завърна сред най-добрите 8 в света. Носителят на Световната купа за 2016-а зае седмо място в паралелния слалом на Световното първенство в Парк Сити.

Радо Янков се завърна в топ 5 на Световната купа

Радослав Янков зае пето място в старта за Световната купа по паралелен слалом в Москва.

Радо Янков с 200 точки в Бад Гащейн

Водещият ни сноубордист, Радослав Янков спечели 200 точки от паралелния слалом (ПСЛ) в Бад Гащейн (Ав).

Малшанс за Радо Янков на старта на сезона

Носителят на Световната купа в паралелните дисциплини по сноуборд за 2016-а година, Радослав Янков стартира днес участието си в новия сезон на СК.

Младите сноубордисти се подготвят в Хинтертукс

На 11 ноември, на лагер, организиран от БФСки, в Хинтертукс (Австрия), заминаха 5 талантливи и перспективни сноубордисти.

СУ „Никола Велчев” с нови ученици в паралелка "Сноуборд"

На 22.8.2018г. в СУ „Никола Велчев”, град Самоков, се проведе приравнителен нормативен изпит за проверка на способностите на учениците, желаещи да се прехвърлят в „Сноуборд” паралелката на училището.

Младите сноубордисти спечелиха 9 медала в Австрия

Девет медала спечелиха българските деца в двата старта по сноубордкрос в курорта Кютай (Австрия).

Нови титли за Янков и Пенчева в Банско

Поредни титли, от държавното първенство в паралелните дисциплини на сноуборда, спечелиха днес състезателите на "Амерспортс", Радослав Янков и Теодора Пенчева.

Янков и Пенчева спечелиха титлите от паралелния гигантски в Банско

Радослав Янков (Амерспортс) и Теодора Пенчева (Амерспортс) спечелиха днес титлите в паралелния гигантски слалом.

Радо Янков завърши сезона като №6 в паралелните дисциплини

Най-добрият български сноубордист, Радослав Янков приключи днес участието си в стартовете за Световната купа.

Неда Стоянова с нов подиум в сноубордкроса за ФИС

Талантливата българска сноубордистка, Неда Стоянова постигна поредния си силен резултат в състезание от календара на ФИС.

84 млади таланти стартираха за купа "Осогово"

Държавният шампионат по сноуборд, купа "Осогово", в сноубордкроса събра 84 млади таланти в този спорт.