С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Алпийски ски

Купа Пирин U14, U16 - Слалом, момчета младша възраст (U14)

05.02.2021, Банско
Място Номер Състезател Година Клуб 1ви манш 2ри манш Общо време Разлика Точки
1 34 Георги КОВАЧКИ 2007 Боровец 43.71 46.57 1:30.28 23.00
2 31 Йоан ЯБРУДИ 2007 Пампорово 47.06 49.95 1:37.01 6.73 77.42
3 57 Виктор КАВАКЛИЙСКИ 2008 Витоша ски 50.06 50.81 1:40.87 10.59 108.63
4 30 Михаил ВАРАКАДЖИЕВ 2007 Грийн роуд 53.38 48.49 1:41.87 11.59 116.72
5 33 Борислав ТОДОРОВ 2008 Рилец Самоков 51.49 50.76 1:42.25 11.97 119.79
6 42 Боян ГРЕБЕНЧАРСКИ 2008 Витоша ски 49.51 55.25 1:44.76 14.48 140.08
7 46 Светлин ПЕТРОВ 2008 Юлен 54.32 55.41 1:49.73 19.45 180.27
8 26 Аксел БЕНУН 2008 Грийн роуд 53.01 56.82 1:49.83 19.55 181.08
9 28 Георги ВЕСКОВ 2007 Банско 58.64 55.18 1:53.82 23.54 213.34
10 52 Костадин КАСАПИНОВ 2008 Юлен 57.90 58.32 1:56.22 25.94 232.75
11 56 Антонио СТАВРАКЕВ 2007 Пампорово 1:03.03 54.99 1:58.02 27.74 247.30
12 53 Божидар НАЙДЕНОВ 2008 Пампорово 59.07 59.55 1:58.62 28.34 252.16
13 45 Иво МУТАФЧИЕВ 2008 Юлен 1:00.74 59.14 1:59.88 29.60 262.34
14 50 Николай ШАРКОВ 2008 Банско 1:20.50 1:08.24 2:28.74 58.46 495.70
DSQ1
37 Васил АТАНАСОВ 2008 Чамкория
40 Борис МАСКАЛЬОВ 2008 Чамкория
48 Александър ИСАКОВ 2008 Пампорово
DNF1
27 Юлиан ПАВЛОВ 2008 Грийн роуд
29 Мартин ДАНЕВ 2008 Витоша ски
32 Ивайло ГОСПОДИНОВ 2007 Мотен
35 Александър БЪРЗАНОВ 2007 Боровец
36 Петър СОКОЛОВ 2007 Родопа
38 Димитър ЯНЕВ 2008 Банско
39 Любомир ПАНЕВ 2008 Чамкория
41 Сотир ВЕЛЧЕВ 2007 Боровец
43 Павел ЖИЛКОВ 2007 Пампорово
44 Теодор НИКОЛОВ 2008 Чамкория
47 Владимир АТАНАСОВ 2008 Чамкория
49 Йордан МИЦИН 2007 Банско
51 Александър МАРКОВ 2008 Чамкория
54 Стоян ЛАЗАРОВ 2008 Пампорово
55 Аспарух СОКОЛОВ 2008 Витоша ски
58 Никола ВУКОВ 2008 Чамкория
генерални спонсори
партньори