С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Алпийски ски

Държавно п-во по ски алп. д-ни мъже и жени - Слалом, мъже (A,U18, U21)

02.04.2021, Банско
Място Номер Състезател Година Националност Клуб 1ви манш 2ри манш Общо време Разлика Точки
1 28 Istok RODES 1996 CRO 50.26 51.34 1:41.60 20.00
2 30 Filip ZUBCIC 1993 CRO 50.26 52.08 1:42.34 0.74 25.32
3 29 Kamen ZLATKOV 1997 BUL Мотен 50.48 52.48 1:42.96 1.36 29.77
4 25 Albert POPOV 1997 BUL Мотен 51.63 52.49 1:44.12 2.52 38.11
5 31 Zan KRANJEC 1992 SLO 51.85 52.60 1:44.45 2.85 40.48
6 49 Michael IVANOV 2004 AUT 57.76 56.50 1:54.26 12.66 110.96
7 42 Viktor PETKOV 1999 MKD 57.21 57.31 1:54.52 12.92 112.83
8 37 Nikola SEMERDZHIEV 2002 BUL Пампорово 1:00.82 56.26 1:57.08 15.48 131.22
9 51 Stefan YARLOVSKI 2003 BUL Боровец 59.23 58.72 1:57.95 16.35 137.48
10 52 Cesar ARNOUK 2000 LBN 58.50 59.76 1:58.26 16.66 139.70
11 57 Deyan TODOROV 1983 BUL Мачирски 58.97 59.71 1:58.68 17.08 142.72
12 47 Raul DANCIU 2000 ROU 1:01.25 59.91 2:01.16 19.56 160.54
13 65 Alexander KRASHNIAK 2004 BUL Мотен 1:06.78 1:05.65 2:12.43 30.83 241.51
14 60 Martin YARLOVSKI 2004 BUL Боровец 1:09.69 1:05.83 2:15.52 33.92 263.72
15 61 Blagovest GAMALOV 1986 BUL Чамкория 1:16.75 1:13.28 2:30.03 48.43 367.97
DSQ1
32 Konstantin STOILOV 2002 BUL Витоша ски
DNS1
27 Kalin ZLATKOV 2001 BUL Юлен
DNF2
26 Ioannis ANTONIOU 1995 GRE
50 Mario DAFOV 2002 BUL Пампорово
54 Cyril KAYROUZ 1999 LBN
55 Bojan KOSIC 1990 MNE
62 Dimitar PLACHKOV 1998 BUL Грийн роуд
DNF1
33 Strahinja STANISIC 1995 SRB
34 Hugh MCADAM 2000 AUS
35 Yoan TODOROV 1997 BUL Юлен
36 Simone GALLINA 2000 ITA
38 Rastko BLAGOJEVIC 1999 SRB
39 Samuel REVUCKY 1999 SVK
40 Emmanouil ZOGRAFOS-MANOS 2000 GRE
41 Dardan DEHARI 1990 MKD
43 Christos MARMARELLIS 2002 GRE
44 Athanasios TSITSELIS 2002 GRE
45 Yianno KOUYOUMDJIAN 1997 CYP
46 Otto ORESIC 2004 CRO
48 Mirko LAZARESKI 2003 MKD
53 Sean RIEGER 2001 USA
56 Val BARAN 2003 ROU
58 Mihail ANGELOV 2004 BUL Мотен
59 Georgi MARKOV 1979 BUL Чамкория
63 Hristo LAFTCHIEV 1968 BUL Драгалевци 05
64 Teodor CHALAKOV 1986 BUL Витоша ски
66 Dren SPAHIU 2004 KOS
67 Julian KOLEV 2004 BUL Грийн роуд
генерални спонсори
партньори