С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Марио Матиканов спечели и четирите титли от Държавното първенство по ски бягане на Белмекен

Марио Матиканов от Александър Логистик спечели всичките 4 дисциплини при мъжете от Държавното първенство по ски бягане, което се проведе на Белмекен. Организатор е БФСки.

При жените 3 златни медала спечели Антония Григорова също от Александър Логистик.
В интервалния старт при юношите до 18 г първи е Веселин Белчински (Паничище 2009), а в преследването първи е неговият съотборник Георги Джоргов.

При девойките в интервалния старт победи Паолина Рахова (Паничище 2009), а в преследването първа е Елена Христева (Тритон Екстрийм).

Сред награждаващите призьорите бяха Веселин Цинзов, координатор направление „Ски бягане“ в БФСки, Йоло Николов, управител на СБ „Белмекен“ и Петър Зографов, технически делегат на състезанието.
Пълните резултати ще бъдат качени на сайта www.bfski.com.

Пл. Вълков, пресаташе БФСКИ

„Научи се да караш ски“ стартира и в Банско

Ски учителите на „Юлен“ започнаха в ски зона Банско обучението на децата от региона, включени в 17-ото издание на проекта „Научи се да караш ски“.

Тежък инцидент с Малена Замфирова

Най-добрата българска състезателка в алпийския сноуборд Малена Замфирова претърпя тежък инцидент по време на подготовката си за Световната купа в Шпиндлеров Млин, Чехия.

Малена със страхотен успех за Световната купа в Криница

Страхотен успех постигна Малена Замфирова във втория старт за Световната купа по алпийски сноуборд в Криница.

генерални спонсори
партньори