С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Добринище - Гигантски слалом, момчета до 8г (U8)

05.02.2019, х. Безбог
Място Номер Състезател Година Клуб Време Разлика Точки
1 27 Павел МАРКОВ 2011 Чамкория 29.31 48.71
2 33 Йордан СТОЙЧЕВ 2011 Юлен 29.54 0.23 56.64
3 32 Кристиян МИТОВ 2011 Витоша ски 29.57 0.26 57.67
4 34 Стилиян АРСЕНОВ 2011 Витоша ски 30.85 1.54 101.78
5 29 Иван РАНГЕЛОВ 2011 Чамкория 30.95 1.64 105.22
6 37 Станислав ВУКОВ 2011 Чамкория 31.41 2.10 121.07
7 36 Петър КРЪШНЯК 2013 Мотен 31.84 2.53 135.89
8 31 Калин БИСТРИН 2011 Банско 31.88 2.57 137.27
9 30 Пламен МАРКОВ 2011 Чамкория 32.37 3.06 154.16
10 49 Димитър ЦУКОВ 2011 Банско 32.41 3.10 155.53
11 42 Мирослав КЕРАНДЖИЕВ 2012 Юлен 32.91 3.60 172.76
12 28 Лео ЦОНИК 2012 Чамкория 33.13 3.82 180.34
13 40 Петър ЦУКОВ 2011 Банско 34.87 5.56 240.30
14 35 Стефан ПЕЕВСКИ 2011 Родопа 35.25 5.94 253.40
15 46 Кристиян ГЕОРГИЕВ 2011 Чамкория 36.10 6.79 282.69
16 41 Константин МАЛЧЕВ 2011 Чамкория 36.11 6.80 283.03
17 44 Иван НИКОЛОВ 2011 Боровец 37.68 8.37 337.13
18 43 Ивайло БЕЛЧИНСКИ 2011 Боровец 38.36 9.05 360.57
19 39 Себастиан КОТОВ 2011 Марина спорт 38.47 9.16 364.36
20 45 Мартин БАКРАЧЕВ 2012 Рилец Самоков 38.65 9.34 370.56
21 54 Йордан ЦУКОВ 2011 Банско 39.13 9.82 387.10
22 50 Христо ИВАНОВ 2011 Родопа 39.87 10.56 412.60
22 48 Владимир КЕХАЙОВ 2011 Банско 39.87 10.56 412.60
24 47 Антон ЧОЛЕВ 2012 Банско 40.29 10.98 427.07
25 61 Димитър ЗЛАТЕВ 2011 Банско 40.85 11.54 446.37
26 51 Александър ВЕЛЯНОВ 2012 Банско 41.46 12.15 467.39
27 56 Радомир РЕНДАКОВ 2011 Канари 43.36 14.05 532.86
28 57 Николай ПЕНЕВ 2011 Драгалевци 05 43.63 14.32 542.17
29 53 Ивайло ТОМОВ 2011 Канари 44.37 15.06 567.67
30 62 Александър ЧОРБАДЖИЕВ 2012 Банско 44.57 15.26 574.56
31 55 Емилян ВЪЛЧЕВ 2011 Мотен 45.12 15.81 593.51
32 59 Павел ТЕРЗИЙСКИ 2011 Чамкория 45.59 16.28 609.71
33 60 Андрей БОЖКОВ 2013 Рилец Самоков 45.62 16.31 610.74
34 58 Теодор ВРАЧКОВ 2013 Банско 48.98 19.67 726.52
DNS1
38 Красимир ВАСИЛЕВ 2012 Боровец
63 Слав ТАБУТОВ 2011 Добринище 2015
DNF1
52 Ангел ВРАЧКОВ 2011 Банско

генерални спонсори

партньори