С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Владимир Зографски избухна на квалификацията в Полша.

Българският топ състезател в ски-скока, Владимир Зографски, прелетя с осми резултат в квалификацията преди днешния старт от Световната купа в полския зимен център Шчирк. В пресявката самоковецът преодоля точно 100.0 метра, а опитът му бе оценен с 124.5 точки. Това отреди на Влади място сред първите 10. Това със сигурност ще му вдъхне допълнително увереност за основното състезание на малката шанца в Шчирк.

Стартът на финалите е на 17 януари от 18:30 часа българско време и ще бъде излъчен по Евроспорт.

Квалификацията бе спечелена от Рьою Кобаяши (Япония). Той постигна 100.5 метра и получи оценка от 132.4 т.

Пл. Вълков, пресаташе БФСКИ

Зографски е 21-ви във втория старт от лятната Гран при

Най-добрият български състезател по ски скокове Владимир Зографски започна участието си в лятната верига Гран При, която стартира във Висла (Полша).

Топ алпийците ни с първи подготвителен лагер на сняг в Германия

Водещите български алпийци Алберт Попов и Калин Златков са на първия си подготвителен лагер на сняг в залата във Витенбург (Гер).

 

Алпийският сноуборд остава в програмата за Зимната олимпиада 2030

Очакваната от всички фенове на алпийския сноуборд в България новина за запазването му в програмата на зимната олимпиада е факт.

генерални спонсори
партньори