С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се
Само 10 стотни не стигнаха на Калин Златков за втори пореден подиум на слалом в Парнасос. След второто място в първенството на Гърция вчера днес националът ни завърши четвърти вече в старта за Балканската купа. Първи е Ей Джей Гинис (Гърция) с 1:16,08 мин. Тео Летитр (Фр) е втори на 0,46 сек, а трети е Филипо Дела Вите (Ит) на 0,77 сек. Златков е четвърти на 0,87 сек, а след него са други две от звездите на Италия в Световната купа Томазо Сала и Алекс Винатцер. Константин Стоилов е девети.
На 12 април в Жири (Словения) се проведе Държавното първенство по ски скок.
Ева Колева (Витоша ски) и Сирил Еберле (Швейцария) спечелиха гигантския слалом от Откритото държавно първенство на България
Президентът на Република България Румен Радев отличи най-добрите български състезатели в ските и сноуборда за завършилия преди броени дни зимен сезон 2024/25.