С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Талантите в ски скока с лагери в Словения и Австрия, и състезание на ФИС от веригата „Ню Стар Трофи“

Състезателите от Б-националния отбор по ски скок към Българската федерация по ски (БФСки) взеха участие в лагер организиран от Международната федерация по ски (ФИС) в Планица (Словения) и Филах (Австрия). Талантите ни тренираха заедно с представители от 13 държави, сред коитоводещи нации в този спорт като Швейцария, Финландия, Франция и Швеция.
По време на лагера се проведе и състезание от веригата на ФИС “Ню Стар Трофи”. В него от българския отбор най-добре се представиха Ива Карадимова (8-мо място) и Мартин Христов (12-то място). В лагера се включиха и състезатели от клубовете по ски скок от София и Самоков.

Пл. Вълков, пресаташе БФСКИ

„Научи се да караш ски“ продължава в Боровец

В Боровец продължава обучението от най-социалния проект на Българската федерация по ски – „Научи се да караш ски“.

Боровец прие държавното първенство по ски за момчета и момичета до 14 и 16 г.

Държавното първенство по ски алпийски дисциплини за момчета и момичета до 14 и 16 г. се проведе в Боровец на 23 и 24 март.

Българската федерация по ски се включва в европейски проект за финансова грамотност на спортистите

Българската федерация по ски (БФСки) се присъедини към проект EARN – Enhancing Athletes' Resilience through Financial Knowledge, финансиран от Европейския съюз по програма Erasmus+ Sport.

генерални спонсори
партньори