С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Сноуборд 26.03.2018

Младите сноубордисти спечелиха 9 медала в Австрия

Девет медала спечелиха българските деца в двата старта по сноубордкрос в курорта Кютай (Австрия). В състезанията участие взеха Кристиан Василев (U13), Савина Димитрова (U13) и Теодора Илиева (U15) от СК „Борд Райдър“, както и Албена Шишманова (U13), Филип Шишманов (U15) и Влади Камбуров (Юноши) от СК „Спорт Екстрийм“!
Най–голяма бе конкуренцията при момчета U14 и юноши, където Кристиан Василев от СК „Борд Райдър“ спечели два златни медала, при изключително присъствие на състезатели на домакинте. Влади Камбуров (СК „Спорт Екстрийм“) и двата дни зае 15 – то място, при юноши! Разликата във времената на Влади и най-добрите, не е голяма и това показва, че с повече тренировки и опит, мястото му на подиума е гарантирано.
Теодора Илиева (СК „Борд Райдър“) спечели второ място, след фото-финиш със състезателка от Австрия, при момичета U16, а през втория ден грабна златото!
Савина Димитрова (СК „Борд Райдър“) кара най-технично от всички деца от двете възрастови групи, за което получи поздравления от повечето отбори, взели участие в състезанието! Въпреки отличното й каране, късметът не беше на нейна страна и тя си тръгна с 2 сребърни медала!
Албена Шишманова от СК „Спорт Екстрийм“ зае две първи места, при момичета U14.
Филип Шишманов си тръгна с 3-то и 5-то място, при момчета U16!

Бианка Стефанова, СК "Борд Райдър"

Алберт Попов на корицата на Forbes България

Алберт Попов попадна в класацията "30 под 30" на списание Forbes България.

БФСки проведе опреснителен семинар на ФИС

Българската федерация по ски бе домакин на годишния опреснителен семинар на ФИС, за технически делегати по ски алпийски дисциплини

Елитът в ските идва за Световната купа в Банско

Днес в София се проведе първата пресконференция посветена на Световната купа и старта на новия състезателен сезон на БФСки.