С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Камен откри сезона с шесто място на слалом

Националът в алпийските ски, Камен Златков зае шесто място в първия си старт за сезона. В Каабдалис (Шв) Златков стартира в слалома за ФИС. В първия манш той бе седми, но с по-добро каране във втория се изкачи на шестото място с 1:35,44 мин. В крайното класиране Златков е на 0,65 сек от победителя, Емил Йохансон (Швеция) и на 0,13 сек от третия, Лукас Карлберг (Швеция). Утре Камен отново ще кара в Каабдалис в слалом за ФИС.

Пл. Вълков, пресаташе БФСки

Фотоизложба представя 100-годишнината на ски спорта в България

При голям интерес Българска федерация по ски, Столична община и Фондация „София – европейска столица на спорта“ откриха днес фотоизложбата „100 години ски спорт в България“.

БФСки организира за първи тренировъчен лагер по сноуборд на ФИС в България

Българската федерация по ски организира за първи път тренировъчен лагер под егидата на ФИС по алпийски сноуборд.

Завърши финалният лагер на „Научи се да караш ски“

С много емоции, нови умения в ските и нови приятелства завърши финалният лагер от 15-то издание на проекта „Научи се да караш ски“.