С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Сноуборд 14.03.2019

Поредни титли за Радо Янков от държавния шампионат по сноуборд

Поредни титли от държавния шампионат по сноуборд в паралелните дисциплини спечели голямата ни звезда Радослав Янков (Амерс Спорт). Първенството, организирано отлично от БФСки и Осогово спорт ЕООД, се проведе на 13 и 14 март в Осогово. Участие в днешния паралелен слалом взеха 30 състезатели от водещите български клубове. При мъжете, титлата спечели Радослав Янков, който на финала победи съотборника си Димитър Ганичев. При жените, първа е Живка Узунова (Амер спорт). Първи при младежите старша (до 19 г) е Евгени Иванов (Амер Спорт). В същата възрастова група при девойките спечели Лиа Манчева (Блейд). В паралелния гигантски слалом на 13ти март Янков отново е първи. При дамите в тази дисциплина спечели неговата съотборничка Живка Узунова. Първи в старшата възраст до 19 г е Теодор Пашалиев (Амер Спорт). Лиа Манчева (Блейд) е първа при девойките. Призьорите получиха медалите си от Георги Бобев - вицепрезидент на БФСки, Петър Паунов - кмет на община Кюстендил, Виктор Жеков - треньор на националните отбори и Георги Атанасов - национален треньор. Пълните резултати може да видите на www.bfski.com

Пл. Вълков, пресаташе БФСки

Алберт Попов на корицата на Forbes България

Алберт Попов попадна в класацията "30 под 30" на списание Forbes България.

БФСки проведе опреснителен семинар на ФИС

Българската федерация по ски бе домакин на годишния опреснителен семинар на ФИС, за технически делегати по ски алпийски дисциплини

Елитът в ските идва за Световната купа в Банско

Днес в София се проведе първата пресконференция посветена на Световната купа и старта на новия състезателен сезон на БФСки.