С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се
Националните отбори в алпийските ски започнаха от 2 май тренировъчен лагер в ски зона Банско. Заниманията ще продължат до 6 май (Гергьовден). Условията за тренировка под връх Тодорка в момента са по-добри от тези на глетчерите в Европа. Благодарение на сътрудничеството между БФСки и "Юлен АД", в ски зона Банско е подготвено трасе за Супер-гигантски слалом, на което тренират пълноценно всички национални гарнитури.
Тервел бе награден днес за най-добър спортист за януари и февруари в анкетата на „Пресклуб България“, а баща му Анатолий получи наградата за треньор №1.
Българската федерация по ски проведе за втора година лагер на ФИС по алпийски сноуборд.
Радослав Янков и Биляна Замфирова спечелиха титлите в паралелния гигантски слалом от откритото държавно първенство по сноуборд в Банско.