С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

115 млади таланти участваха в Държавното по ски бягане на Юндола

Българската федерация по ски проведе на Юндола държавното първенство по ски бягане за юноши и девойки младша, момичета и девойки старша, и момичета и девойки младша възраст. По трасето на Куртово стартираха 115 състезатели от 9 клуба. Въпреки студеното време и силния вятър, младите таланти не се уплашиха и показаха завидни умения и хъс. Пълните резултати може да намерите на www.bfski.com.
От утре до 20-и февруари на Куртово ще се проведе и държавното първенство за мъже, жени и юноши и девойки – старша възраст.

Организатор е БФСки.

Пл. Вълков, пресаташе БФСКИ

87 таланти стартираха в петото издание на Купа „Радо Янков“

Точно 87 таланти в алпийския сноуборд взеха участие днес в петото издание на Купа „Радо Янков“

Влади Зографски завърши 23-и на финала на най-силния си сезон в Световната купа

Владимир Зографски зае 23-о място в последния старт от най-силния си сезон в Световната купа. На 240-метровата шанца „Леталница братя Горишек“ най-добрият ни състезател направи два скока от по 214.5 метра, за които получи общо 377,5 точки.

Зографски на 3 метра от рекорд в Планица

Владимир Зографски завърши на 25-то място на Световната купа по ски полети в Планица (Словения).

генерални спонсори
партньори