БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Състезания

Дати Място на провеждане Състезание Организатор Документи
18.08 - 18.08 Юндола/Белмекен Купа Велинград-Белмекен (Сивен) Община Велинград, фирма Сивен
26.08 - 26.08 Сапарева баня Купа Сапарева баня СК Паничище 2009
08.09 - 09.09 Троян Купа Троян Община Троян / СК Хемус
12.09 - 12.09 Ражнов, Румъния Лятно държавно първенство І кръг БФСки
12.09 - 12.09 Ражнов, Румъния Купа Джуниър 1 БФСки
14.09 - 16.09 Юндола Държавно лятно първенство БФСки
22.09 - 22.09 София, НСА Държавно лятно първенство БФСки
29.09 - 29.09 Самоков Купа Самоков СК Рилски скиор
05.10 - 05.10 Ражнов, Румъния Купа Джуниър 2 БФСки
05.10 - 05.10 Ражнов, Румъния Лятно държавно първенство ІІ кръг БФСки
06.10 - 06.10 Юндола Купа Велинград Община Велнград / СК Атлас
13.10 - 13.10 Асеновград Купа Асеновград СК Тритон Екстрийм, СКБС Мартели
17.12 - 18.12 Банско Купа Юлен U14, U16 Юлен АД
23.12 - 23.12 Самоков Купа ОТП СК ОТП
27.12 - 27.12 Банско Купа Юлен FIS Юлен АД
30.12 - 30.12 София Купа Първи сняг БФСки
06.01 - 06.01 Самоков Купа Витоша ски СК Витоша ски
07.01 - 07.01 Пампорово Купа Пампорово U8, U10, U12 Пампорово АД
08.01 - 08.01 Пампорово Купа Канари СК Канари / СК Пампорово
12.01 - 12.01 Узана Купа Узана СКБС Узана 2007
17.01 - 18.01 Пампорово Купа Пампорово U14, U16 Пампорово АД
22.01 - 23.01 Пампорово Купа Пампорово FIS Пампорово АД
24.01 - 25.01 Боровец Купа Бороспорт FIS Бороспорт АД
28.01 - 28.01 Осогово Купа Осогово Осогово Спорт ЕООД
29.01 - 30.01 Осогово Купа Сюприим тийм СК Сюприим тийм, Осогово спорт ЕООД
31.01 - 31.01 Боровец Купа Самоков СК Рилски скиор, Бороспорт АД
31.01 - 01.02 Банско Купа Капи Іви кръг СК Юлен / Юлен АД
04.02 - 04.02 Банско Купа Боби Мавриков Іви кръг СК Юлен / Юлен АД
05.02 - 08.02 Юндола / Куртово Държавно зимно п-во - Int, Sprint, Relay БФСки, СК Атлас
05.02 - 05.02 х. Безбог Купа Добринище СК Добринище-2015, Кметство Добринище
10.02 - 10.02 Самоков Купа Орле СК ОТП
11.02 - 14.02 Осогово Купа Осогово БФСки, Осогово спорт ЕООД
11.02 - 14.02 Осогово Държавно първенство по сноуборд за деца БФСки, Осогово спорт ЕООД
12.02 - 14.02 Осогово Държавно първенство по сноуборд FS, SBX БФСки, Осогово спорт ЕООД
13.02 - 13.02 Витоша Купа Витоша ски Витоша ски АД
22.02 - 24.02 Банско Световна купа Банско 2019 БФСки, Юлен АД
23.02 - 23.02 Ражнов, Румъния Купа Джуниър 3 БФСки
23.02 - 23.02 Ражнов, Румъния Държавно зимно първенство БФСки
27.02 - 28.02 Банско Купа Пирин U14, U16 СК Банско
06.03 - 06.03 Боровец Купа Чамкория Джуниър СК Чамкория
09.03 - 10.03 Банско Купа Пиба FIS БФСки, Юлен АД
10.03 - 10.03 Самоков Купа Бояна СК Витоша ски
11.03 - 11.03 Боровец Купа Петър Попангелов - Старши Бороспорт АД
12.03 - 14.03 Боровец Държавно зимно п-во - Пролог, Persuit, Team sprint БФСки, Бороспорт АД, СК Рилски скиор
12.03 - 12.03 Боровец Купа Мемориал на шампионите Бороспорт АД
13.03 - 14.03 Осогово Държавно първенство по сноуборд PAR БФСки, Осогово спорт ЕООД
15.03 - 17.03 Боровец Купа Бороборд СК Бороборд, Боровец АД
17.03 - 18.03 Боровец Балканска купа FIS БФСки, Бороспорт АД
18.03 - 19.03 Витоша Държавно първенство за деца SL, GS БФСки, Витоша ски АД
25.03 - 26.03 Банско ДП юноши и девойки - (Купа Пирин) Юлен АД
27.03 - 28.03 Банско Държавно първенство за мъже и жени БФСки, Юлен АД
29.03 - 29.03 Пампорово Държавно първенство - Маратон Пампорово Пампорово АД
31.03 - 31.03 Банско Държавно п-во скоростни д-ни БФСки, Юлен АД
31.03 - 31.03 Банско Държавно п-во за деца U14, U16 - SG БФСки, Юлен АД
01.04 - 02.04 Банско Купа Капи ІІри кръг СК Юлен / Юлен АД
01.04 - 01.04 Банско Купа Юлен U14, U16 - SG СК Юлен / Юлен АД
03.04 - 03.04 Банско Купа Боби Мавриков ІІри кръг СК Юлен / Юлен АД

генерални спонсори

партньори